Lp korteriühistu juhatus

Te olete kindlasti mõelnud, kuidas enda ühistu küttekulusid vähendada!

Ka meie oleme mõelnud, kuidas seda reaalselt teha nii, et tulemus oleks tõhus ja kõiki rahuldav.

Me pakume välja lahenduse, kuidas teil on võimalik küttekulusid vähendada praegusega võrreldes kuni poole võrra.  Nimelt, lisaks soojustamisele on võimalik küttekulusid  vähendada kombineeritud küttesüsteemi välja ehitamisega.  Oleme teinud kütte optimeerimise arvestusi, mille kohaselt jääb süsteemi välja ehitamiseks vajalike investeeringute tasuvusaeg 10 aasta juurde. Kuna pöörame tähelepanu ka süsteemide paigaldusjärgsele hooldusele, toimivad meie koostatud ja paigaldatud süsteemid kuni 40 aastat ning seda suure kasuga küttekulude kokkuhoiu pealt.

Soovime aidata teil korraldada kogu protsessi ideest kuni toimiva süsteemini. See tähendab, et lisaks süsteemide tootmisele, komplekteerimisele, paigaldamisele ja hooldamisele koostame teile enerigaauditi ja renoveerimisprojekti, aitame teil koostada dokumente erinevate toetuste ja sooduslaenude saamiseks, korraldame vajalikku suhtlust ametkondade, pankade ja teiste osapooltega. Samuti omame partnereid, kellega koos teostada teie hoone renoveerimine terviklikult.

Teie ühistu võib olla järgmine, kes meie süsteemi endale tellib ning vaatab järgmistel kütteperioodidel soojas korteris oluliselt odavamaid kütte ja tarbevee arveid ning naudib talve!

Ja veel, tellides meilt küttekulude vähendamise, näitame ühtlasi üheskoos üles keskkonnasäästlikkus käitumist. Kasu ühistule, kasu keskkonnale!

Teilt tagasisidet oodates, Teie tulevane soodsa soojusenergia partner ning hooldusmeeskond.


Küsi pakkumist!

14 + 13 =

Uudiste arhiiv

Soletek OÜ

KMKR: EE101418960
Reg. nr.: 11786239
Swedbank EE702200221049381297

Kontaktid

Telefon: +372 508 4940
Koduleht: www.soletek.eu

© Soletek 2015